ART / Oil paintings / Oil painting 13546223
nr 1354 6223
OIL PAINTING
unidentified artist. Skepp. Signerad H Johansson. Oil on panel, 53x44cm,
Oidentifierad konstnär. Skepp. Signerad H Johansson. Olja på pannå, 53x44cm
600
SEK 250
Monday October 19 2020
at 20:49:40
16/10 17:51:07
200 kr
19/10 19:20:49